Usługi

Usługi firmy Fastlobud

Deszcz czy upalne słońce mogą przeszkadzać w siedzeniu przed domem. Również samochody warto ochronić przed złymi warunkami pogodowymi.

W ramach działalności naszej firmy, dostarczamy i montujemy zadaszenia tarasowe, wiat garażowych bądź drewnianych, a także wykonujemy daszki nad drzwi wejściowe do domów.

W naszych pracach wykorzystujemy technologię Fastlock, stworzoną przez firmę Icopal, której jesteśmy autoryzowanym partnerem.

 

Nasze usługi opieramy w głównej mierze na wykorzystaniu produktów Fastlock, jednakże nie ograniczamy się tylko i wyłącznie do tej marki. Jesteśmy w stanie wykonać wszelkie modyfikacje projektów zadaszeń tarasu czy wiat garażowych. Innymi słowy - dostosowujemy je perfekcyjnie do miejsca, które mają zakrywać.

Zachęcamy do zapoznania się z naszą szeroką ofertą, w której proponujemy między innymi wyjątkowe panele Fastlock, pozwalające na przepuszczanie światła słonecznego. Mimo tego, że posiadają one pewien poziom przezroczystości, nadal doskonale chronią wnętrza wiat garażowych czy tarasy i balkony przed najbardziej ulewnym deszczem.

Zastanawiasz się, dlaczego warto postawić na dachy Fastlock, jakie proponujemy w naszej ofercie, a także jakie możemy dla Ciebie zainstalować? Przede wszystkim proponujemy je w różnym stylu, dzięki czemu stanowią doskonały element ozdobny. To jednak nie wszystko, ponieważ cechują się one wytrzymałością i odpornością na działanie wielu czynników pogodowych - ochronią Cię więc przed słońcem czy deszczem.

Zadaszenia tarasowe szczególnie sprawdzą się w miejscu, gdzie stoją meble ogrodowe do wypoczynku. Dzięki temu, że nie będzie na nie padał deszcz, nie przejdą wilgocią, a tym samym doskonale posłużą Ci na wiele lat. Właśnie dlatego serdecznie polecamy zakup usługi montażu zadaszeń tarasowych przez specjalistów w naszej firmie.

Podobne obiekty buduje się na przykład w celu schowania potrzebnych narzędzi czy pojazdu – samochodu lub motocyklu. Jak wiadomo, zarówno wspomniane pojazdy, jak i wybrane narzędzia, warto także ochronić przed działaniem negatywnych pogodowych czynników. W tym celu projektujemy i montujemy stabilne wiaty garażowe i drewniane, z całą pewnością doskonale Ci one posłużą przy Twoim domu w codziennym życiu. Zachęcamy do kontaktu z nami - zespołem Fastlobud – gdzie przygotujemy dla Ciebie ofertę, skrojoną precyzyjnie pod Twoje potrzeby.

Nasz zespół dba zawsze, aby realizacje dla naszych Klientów były wykonane solidnie i precyzyjnie. Zamontowane zadaszenia tarasowe czy projekty wiat garażowych i drewnianych będą służyły Ci doskonale na wiele długich lat. Co więcej, cechuje nas nie tylko precyzja działania, ale też atrakcyjne ceny. Oferty dostosowujemy do potrzeb i wymagań naszych Klientów, możesz więc się spodziewać, że Twój budżet nie zostanie tak bardzo obciążony, jeśli zdecydujesz się skorzystać z usług firmy Fastlobud. Zapraszamy do kontaktu z nami!

Wszelkie zapytania pod telefonem 665 678 807 lub z.kochanowski@fastlobud.pl